Wersje językowe
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O Firmie

Metrison od ponad 20 lat specjalizuje się w produkcji profesjonalnej aparatury pomiarowej do badań nieniszczących, a w szczególności przyrządów pomiarowych wykorzystujących technikę ultradźwiękową. Nasz dynamiczny stały rozwój w dużej mierze zawdzięczamy zaufaniu, jakim obdarzyli nas nasi klienci oraz nieustannym pracom badawczym i rozwojowym.

Metrison jest jedną z niewielu firm w Polsce zajmującą się produkcją, projektowaniem i wdrażaniem nowych rozwiązań w dziedzinie badań nieniszczących. Nasze przyrządy pomiarowe umożliwiają prowadzanie dokładnych pomiarów, diagnostyki, badań różnych materiałów, gotowych wyrobów i urządzeń.

O jakości produkowanej aparatury świadczy jej sprzedaż do największych firm w Polsce i zagranicą, a przede wszystkim zastosowanie w badaniach mających wpływ na bezpieczeństwo, a także na certyfikację innych urządzeń.

Naszym atutem jest nie tylko szeroka gama produktów standardowych, ale także możliwość wykonania specjalnych wersji przyrządów zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszego klienta.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez metrison@metrison.pl lub telefonicznie pod numerem +48 22 834 29 75, +48 22 817 98 78

 

Nasz nr konta:

96 1500 1012 1210 1012 0619 0000

METRISON Sp. z o.o.

05-080 Mościska

ul. Estrady 9c

 

Serdecznie zapraszamy!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl